XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

17.09.2017 r.

1. W dniu dzisiejszym nie będzie Nieszporów. Zapraszam wszystkich na Nieszpory Odpustowe na godz. 16.00 do parafii Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Czechowicach Południowych

2. Przypomnę, że dzisiaj przed kościołem będzie składka na diecezjalne radio ”Anioł Beskidów”

3. Jak już wspominałem, na zakończenie Misji św. w przyszłą niedzielę 24 września składka w czasie Mszy św. będzie przeznaczona na potrzeby OO Misjonarzy. W czasie misji w piątek 22 września będą odwiedziny chorych, proszę o zgłaszanie również tych którzy są odwiedzani na stałe. Tylko tych chorych i starszych odwiedzą misjonarze. W każdej rodzinie znajduje się plan Misji św. jest bardzo bogaty, dlatego proszę aby na bieżąco zapoznawać się z godzinami poszczególnych spotkań.

4. Bardzo dziękuję panu Józefowi Frączek za odnowienie krzyża misyjnego, dziękuję tym osobom, które brały udział w sprzątaniu obejścia przy kościele i probostwie.

5. Polecam wszystkim prasę katolicką